KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 15893206

nr 1589 3206

Teckningar

3 st, 2 st signerade Knöppel, yttermått inklusive ram: 22-21-32x26 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 januari 2024
kl 19:37:55

8/1 19:19:56 1      Vinnande bud